שירות ותמיכה

טי.או.אם הינה ספקית השירות והתמיכה בארגונים רבים ברחבי ישראל. 
השירות כולל בתוכו אבטחת מידע, תפעול ותמיכה במשתמשים ובמערכת המחשוב. 
מודל התמיכה, נקבע, בתיאום עם הלקוח לאור צרכיו, מורכבותו ודרישותיו.
להלן אפשרויות השירות הניתנות בטי.או.אם לשירותך:

מוקד תמיכה – תמיכת מחשבים ושרתים על ידי מוקד מאויש, הכולל הן  אנשי תמיכה והן מומחים בתחומם. התמיכה מתבצעת הן על ידי השתלטות מרחוק והן על ידי נציגי תמיכה טלפוניים. טי.או.אם הינה החברה היחידה בישראל, המתחייבת למענה מקצועי (SLA) תוך 30 דקות מרגע קבלת ההודעה. המוקד הינו ממוחשב, כל קריאה ממוספרת והלקוח מקבל אישור על פתיחת הקריאה, סגירתה ויכול אף לקבל סטטיסטיקה תקופתית בגין צרכיו. 

שירות באתר הלקוח  - לטי.או.אם לשירותך, כ-20 טכנאים ומהנדסים המתפקדים כאנשי שטח בכל רחבי ישראל. צוות זה עוסק הן בפיתרון תקלות והן בהטמעת ובהתקנת פתרונות מומחה ללקוח. 

חבילת שעות ("בנק שעות") – לקוחות SMB, אשר אינם מעוניינים להתחייב על תשלום חודשי קבוע, יכולים לרכוש חבילת שעות מומחה ולנצלן לפי הצורך. 

שירות גלובאלי – המודל מתאים במיוחד לחברות בינוניות. במסגרתו, עובר תהליך התפעול של מערכת ה IT בארגון, לאחריותם של אנשי המקצוע בטי.או.אם. הלקוח מתחייב בתשלום קבוע חודשי, וכל צרכיו ותפקוד מערכות המחשוב, רובץ על כתפיה החסונות של חברת טי.או.אם. 

מיקור חוץ חלקי – ארגונים רבים, בשנים האחרונות, בוחרים להשתמש בשירותי מומחים לצרכיהם השונים. טי.או.אם, מיישמת מודל ייחודי, לפיו אחד ממומחיה מוקצה לטובת לקוח פלוני, והוא פוקד את אתר הלקוח בימים קבועים ובזמנים קבועים. המיוחד במודל זה, הינו, שחברת טי.או.אם, כה בטוחה באיכות אנשיה, כך שהינה מתחייבת כי בכל אתר בו היא מבצעת את התחזוקה והתפעול, כל תקלה  תיפתר על ידה ללא חיוב נוסף. 

מיקור חוץ מלא – טי.או.אם דואגת להציב בקרב לקוחותיה מומחים מטעמה בהתאם לצרכי הארגון. ראוי לציין כי במקרים מיוחדים מתבצעת הצבה חכמה. כך למשל, שמומחה מעורב חלקית בהצבה המלאה.  לאור צרכי הלקוח בשנים האחרונות, יצרה טי.או.אם, מודל ייחודי הנקרא "הצבה חכמה". מאפייני מודל זה, הינן שלצידו של איש התמיכה הקבוע, ממונה איש תמיכה בכיר, מומחה, הפוקד את שערי הארגון באופן תקופתי קבוע. 

תמיכה מחוץ לשעות העבודה – במהלך סופי שבוע ומועדי ישראל, כחברה שבאחריותה ארגונים רבים, קיים טכנאי תורן במתכונת של 24/7 ליתן מענה מחוץ לשעות העבודה הקבועות ללקוחות בעלי צורך זה. 
 

לנציג, מלאה את הפרטים בטופס