אמנת החברה

אמנת החברה
על מנת לשמר את הגחלת, ולהמשיך להיות החברה המובילה בתחום שירותי ה-IT , הן בחדשנות, הן במקצועיות והן באמינות, מתחייבת טי.או.אם לשרותך, על העקרונות והערכים הבאים:
 
הגינות ואמינות
אנו מאמינים שתפעול מערך ה-IT, בגופים עסקיים, דורש מאיתנו להיות שותפים עסקיים ולא ספקים מן המניין, ולפיכך אמינות והגינות חרוטים על דגלינו, כבסיס איתן לעבודה משותפת, פורייה ומוצלחת.
 
מקצועיות
הואיל ועל כתפנו רובצת אחריות עסקית כבדה לאפשר ללקוחותינו להמשיך בתפקוד עסקי רציף.
 
אנו מאמינים, כי המשאב הגדול והייחודי העומד לרשותנו, כחברת IT , טמון בהון האנושי המספק את הפתרון בזמן אמת, בשטח. ולפיכך צוות המומחים שלנו מורכב ממקצוענים טכניים בעלי ניסיון והסמכות מקצועיות הדרושות לצורך יישום תהליכי מחשוב ארגוניים מתקדמים.
 
הגנת המידע
הואיל ובמסגרת תפקידינו אנו חשופים למידע רגיש, חסוי ויקר, השייך ללקוחותינו.
אנו מתחייבים לשמור על סודיות המידע. ולעזור באמצעים הטכנולוגיים הקיימים להגן על נכסי הלקוח מפני זליגות תוכן ו/או חדירת גורמים לא רצויים למערכי המחשוב העסקיים, שבאחריותנו.
 
זמינות ועבודת צוות
אנו מודעים לחשיבות המשכיות תפקוד מערכת המחשבים של לקוחותינו. לכן אנו שואפים להיות זמינים בכל עת ולספק תמיכה, ופתרונות בזמן קצר, כדי לאפשר פעילות עסקית רציפה.
אנו מתחייבים לספק את השירות כצוות, לחלוק בינינו את הידע הנצבר בין מומחי החברה לטובת אינטרס לקוחותינו, וכן לתפקד בשקיפות מלאה, מול לקוחותינו, למען נגבש יחדיו את הפתרון המתבקש והמתאים ביותר הן לצרכי הלקוח והן לתקציב הקיים .
 
אבטחת איכות ואמינות
אנו מאמינים כי קריטריון הכרחי לשירות מקצועי טומן בחובו מערך מסודר של תהליכי אבטחת איכות.
לשם כך אנו מתחייבים ליישם תהליכי איכות בסטנדרטים גבוהים הכוללים נהלים ברורים, מעקב מתועד, ומערכות בקרה ובדיקה ענפות משלב הזמנת הציוד ו/או העבודה ועד לאספקה לשביעות רצונם המלא של לקוחותינו.

לנציג, מלאה את הפרטים בטופס